Often in the shop sold by weight products such as nuts , raisins , cottage cheese price point for the program. So difficult to understand the real price of the goods . A simple calculator to calculate the real cost per 100 grams and kilograms.
Es gibt noch keine Bewertungen oder Beurteilungen! Um die erste zu hinterlassen, installiere bitte